Laboratorní vyšetření pro samoplátce – Laboratoře Mikrochem
 
 
 
 

Laboratorní vyšetření pro samoplátce

 
 
 
 
Prevence zdraví je mnohem snazší a levnější než léčba zanedbaného problému. Dbát v rozumné míře o své zdraví je pro každého doporučená strategie, jak se vyhnout větším potížím. Zajímáte se o své zdraví? Jaké kroky děláte jako preventivní opatření?

Zájem o laboratorní vyšetření hrazených samoplátci pomalu, ale jistě roste. S pokroky v medicíně a diagnostice roste i počet testů které pojišťovny nehradí. A dá se očekávat, že takových testů bude přibývat. Jako příklad uveďme test ISAC, který umí zjistit desítky různých alergenů, k čemuž mu stačí jediná kapka krve. Tento test však pojišťovny nehradí.

Proto i ti pacienti, kteří o podobných testech vědí, nemohou svého lékaře požádat o doporučení k jejich provedení. Stav je tedy takový, že pacienti občas absolvují vyšetření, která nejsou ta nejvhodnější. Nebo naopak – kvůli limitům pojišťoven se nemohou udělat všechna potřebná vyšetření. Navíc by někdy bylo účelné absolvovat některá vyšetření opakovaně, ale ani to pojišťovny nepodpoří.

Vyšetření hrazené pacientem vám dává možnost nechat si udělat diagnostický test kdykoli to uznáte za vhodné. A takový test s negativním výsledkem může i nepřímo podpořit zdraví pacienta – zbaví jej neopodstatněných obav o jeho zdraví, a tak se může cítit v lepší pohodě.

Proto naše laboratoř nabízí program placených laboratorních vyšetření pro samoplátce.

Vyberte si z pohodlí domova z naší nabídky jednotlivých laboratorních vyšetření pro samoplátce. Budete tak v klidu, že jste na tom dobře, případně včas odhalíte případná zdravotní rizika.

Pokud si přejete, můžeme pro vás udělat jakékoli vyšetření z naší nabídky, a to i bez lékařského doporučení. Jako samoplátce si jen vyberete diagnostický úkon a uhradíte přímo na našem pracovišti. Kvůli odběrům krve se nemusíte objednávat předem. Důležité jsou 2 zásady:

  • Před odběrem ráno nic nejezte
  • Napijte se dostatečného množství čisté vody bez bublinek
 

Nabízíme konzultaci pro jednotlivá vyšetření z naší nabídky